Služby pre úspech na internete

Férová spolupráca

Získajte kompletné vytvorenie a správu reklamných kampaní zadarmo. Naša odmena bude len z reálne dosiahnutých výsledkov.
Výnimočná ponuka pre výnimočné firmy.

Správa reklamných kampaní

Zviditeľnite sa na vyhľadávačoch ako Google a Zoznam, rýchlo a efektívne. Už zajtra môžete získavať návštevníkov hľadajúcich presne to čo ponúkate.

Meranie efektivity reklamy

Chcete vedieť či sa vám oplatí predĺžiť reklamu aj na ďalšie obdobie? Bola reklamná kampaň úspešná? Pomôžeme vám zistiť jej efektivitu a zmerať koľko Vám zarobila. Nekupujte viac mačky vo vreci!

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Akým spôsobom získať popredné pozície na vyhľadávačoch bez nutnosti platenia za reklamu? Prepracovanou metodikou auditov vám to pomôžeme zistiť.

Analýza návštevnosti - Google Analytics

Nechajte si poradiť ako správne nastaviť Google Analytics. Zistite ako merať ciele a ich pomocou vylepšovať konverzný proces. Budete tak mať k dispozícii kľúčové informácie nevyhnutné pre zlepšovanie výkonnosti webstránky.

Zvyšovanie výkonnosti web stránok

Vyťažte zo svojej webstránky maximum. Pomocou analytických metód a Užívateľského testovania nájdeme jej slabé miesta. Na základe našich skúseností a A/B testov vám poradíme ako ich odstrániť.

Tvorba a redizajn web stránok

Dajte si vytvoriť alebo redizajnovať webstránku na mieru v súlade s Vašou obchodnou stratégiou, zásadami optimalizácie pre vyhľadávače, intuitívnej použiteľnosti a prístupnosti pre menšinových návštevníkov. Vstúpte na internet tou správnou nohou.

Webhosting - kvalitný web hosting nie je zadarmo

Našim cieľom je kompletný a kvalitný servis pre Vaše podnikanie na internete. V dnešnej dobe plnej rôznych hackerských útokov a spamu je kvalitný a dobre zabezpečený webhosting dôležitejší ako inokedy.